Ogłoszenia parafialne 5 sierpnia 2018 – XVIII niedziela zwykła

  1. Dziś I niedziela miesiąca – po sumie krótka modlitwa, adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja Eucharystyczna. Przypominamy, że w niedziele sierpnia, nie ma mszy św. o godz. 10.30.
  2. Także dziś, przez naszą parafię przejdzie 38. Warszawska Akademicka Pielgrzymka Metropolitalna na Jasną Górę. Około godziny 17.oo, zaplanowany jest odpoczynek części pielgrzymów na terenie przy kościelnym i parkingu. Prosimy o godne ich przyjęcie i wsparcie żywnością i napojami, tak jak to było w latach ubiegłych.
  3. W poniedziałek, 6 sierpnia, Święto Przemienienia Pańskiego. Choć nie jest to święto objęte obowiązkiem uczestnictwa we Mszy św., to jednak, zachęcamy dla dobra duchowego do udziału w liturgii.
  4. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej.
  5. Wszystkim naszym parafianom udającym się na urlop życzymy udanego czasu odpoczynku i szczęśliwego powrotu do domu. Jednocześnie przypominamy, że urlop nie zwalnia nas od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św.
  6. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: + Aleksandrę Cieślak, Jakuba Kwapisińskiego, Zbigniewa Frączaka i Marka Górniaka. Wieczny odpoczynek…