Ogłoszenia parafialne 7 października 2018 – XXVII niedziela zwykła

  1. Dziś I niedziela miesiąca i odpust ku czci MB Różańcowej. Msza św. odpustowa o godz. 12.00, a po niej adoracja Najświętszego Sakramentu oraz procesja. Zapraszamy asystę kościelną, ministrantów i bielanki.
  2. Także dziś pierwsze spotkanie kandydatów do bierzmowania z klas trzecich gimnazjum i rodziców, po mszy św. o godz. 18.oo, w kościele.
  3. Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, we wszystkie dni października, na Nabożeństwa Różańcowe, codziennie o godz. 17.15.
  4. Spotkanie Kręgu Biblijnego, w środę, 10 października, o godz. 19.oo w sali domu parafialnego (jako przygotowanie prosimy przeczytać czwarty rozdział Ewangelii wg św. Jana).
  5. Ks. Rafał zaprasza ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wraz z rodzicami na spotkanie w sobotę, 13 października, o godz.10.oo.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski pod hasłem „Promieniowanie ojcostwa”. Przeprowadzona będzie zbiórka funduszy na stypendia edukacyjne dla zdolnej młodzieży z ubogich środowisk.
  7. Poszukujemy kandydata na funkcję kościelnego.
  8. Zachęcamy do nabycia i lektury prasy katolickiej. W GOŚCIU NIEDZIELNYM bezpłatny dodatek – film „Sprawa Chrystusa”. Przedstawicielki Kół Żywego Różańca prosimy o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.
  9. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Kazimierza Augustyniaka, Laurę Piątkowską, Bogusława Wrotek i Mariana Golon. Wieczny odpoczynek…