Ogłoszenia parafialne 9 września 2018 – XXIII niedziela zwykła

  1. Ofiary złożone dziś na tace przeznaczone są na utrzymanie Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego w Warszawie.
  2. Powakacyjne spotkanie kręgu biblijnego, we środę, 12 września, o 19.00 w salce domu parafialnego.
  3. Pierwsze organizacyjne spotkanie dla rodziców dzieci klas trzecich przygotowujących się do I Komunii św. odbędzie się w czwartek, 13 września o godz. 19.oo w kościele. Msza św. dla rodziców i dzieci, w niedzielę, 16 września, o 16.oo.
  4. Jak co roku, 14 września, w święto Podwyższenia Krzyża św., dla upamiętnienia wybuchu II wojny światowej i ofiar egzekucji w Puszczy Kampinoskiej zostanie odprawiona msza św. przez J. Em. Księdza Kardynała Kazimierza Nycza, na cmentarzu w Palmirach o godz. 16.oo.
  5. W niedzielę, 16 września, w 79. rocznicę spalenia Leszna, zostanie odprawiona o godz. 12.oo msza św. w intencji zamordowanych w czasie II wojny światowej naszych parafian oraz wszystkich, którzy zginęli w obronie Ojczyzny. Po Mszy św. udamy się z przedstawicielami władz gminnych i samorządowych oraz pocztami sztandarowymi z naszego terenu na cmentarz aby złożyć kwiaty na grobach żołnierzy i zapalić znicze. Zapraszamy wszystkich do wspólnej modlitwy.
  6. Poświęcenie tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas I, w niedzielę, 23 września, na mszy św. o godz. 10.30.
  7. Nasz p. Organista wznowił próby zespołów śpiewaczych, i zaprasza chór w środy o godz. 19.3o.; scholę dziecięcą w piątki o godz. 16.3o; a scholę młodzieżową w piątki, o godz. 19.15.
  8. Trwają zapisy na Parafialną Pielgrzymkę, na czuwanie nocne na Jasnej Górze w dniach 30 września / 1 października (ndz/pon). Zapisy w kancelarii. Dane potrzebne do zapisu to: imię i nazwisko, adres, pesel i nr telefonu – koszt 85 zł. Osoby, które się zapisały prosimy o uzupełnienie danych i wpłatę.
  9. Polecamy uwadze naszych parafian prasę katolicką, którą można nabyć w zakrystii. Przedstawicielki Kół Żywego Różańca prosimy o odbieranie miesięcznika „Różaniec”.
  10. W minionym tygodniu pożegnaliśmy katolickim pogrzebem: +Andrzeja Mickiewicza i Rafała Stańczuka. Wieczny odpoczynek…