Intencje mszy św. w najbliższym tygodniu

  • 17 marca – II niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 16.)
9.oo + Franciszka Teklę Ziemkiewiczów
10.3o + Daniela w 13 r śm, Halinę w 3 r śm Tomaszewskich
12.oo  ZA PARAFIAN
16.oo Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
18.oo + Włodzimierza Anastazję Ryszarda Dziudzików, Zofię Stanisława Stawów, Feliksę Franciszka Artura Frąszczaków

  • 18 marca – Poniedziałek

7.oo + Mariannę Stanisława Górskich
18.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 17.)
18.oo + Henrykę Skolimowską

  • 19 marca – Wtorek – św. Józefa Oblubieńca NMP

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 18.)
7.oo + Stanisława Alicję w 2 r śm. Kruszyńskich
18.oo + Józefa Rutkowskiego

  • 20 marca – Środa

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 19.)
18.oo + zmarłych z rodzin Marchwiaków i Lewandowskich

  • 21 marca – Czwartek

7.oo + Wirginię Franciszka Ryszarda Zwolińskich, Ryszarda Pietrusińskiego
18.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 20.)

  • 22 marca – Piątek

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 21.)
7.oo + Kazimierza Paczkowskiego w 1 r śm
18.oo + za dusze w czyśćcu cierpiące

  • 23 marca – Sobota

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 22.)
18.oo + Jadwigę Gutowską
18.oo + Sabinę Franciszka Skrońskich

  • 24 marca – III niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 23.)
9.oo w int dziękczynnej za otrzymane łaski z prośbą o dalszą opiekę dla Artura w 18 r urodzin
10.3o + Leona Koczarę w 34 r śm.
12.oo  ZA PARAFIAN
18.oo + Agnnieszkę Wielańczyk w 17 r śm.

  • 25 marca – Poniedziałek

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 24.)
7.oo + Wiesławę Burczyńską w 6 r śm., Zygmunta Burczyńskiego, Zofię Mieczysława Męzińskich, Leona Stępniaka
18.oo + Apolonię Szczepana Machów

  • 26 marca – Wtorek

7.oo + Władysławę Burakowską w 48 r śm i zm z rodziny Burakowskich
7.oo + Piotra Hołdaka
18.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 25.)

  • 27marca – Środa

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 26.)
7.oo + Reginę Mariana i ich rodziców
18.oo + Hannę Wlazło w 21 r śm., Wandę Andrzeja Teresę Jerzego Wlazło

  • 28 marca – Czwartek

7.oo + Mieczysława Szymańskiego
7.oo + Wiesławę Dopieralską w 30 dniu po śm
18.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 27.)

  • 29 marca – Piątek

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 28.)
7.oo + Dariusza Lewandowskiego w 2 r śm.
18.oo + Jerzego Żaboklickiego w 5 r śm
18.oo + Teodozję Tadeusza Bogdana Szpakowskich

  • 30 marca – Sobota

7.oo + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 29.)
18.oo + Anastazję Franciszka Halinę Jerzego Edmunda Wiśniewskich
18.oo + Aleksandrę Henryka Sobieckich

  • 31 marca – IV niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Stanisława Bieńkowskiego (greg. 30.)
9.oo + Klementynę Konstantego Wincentego Kitlińskich
10.3o + Genowefę Józefa Jana Józefa Cieślaków, Annę Majewską
12.oo  ZA PARAFIAN
18.oo + Zenona Tomaszewskiego w 3 r śm., Ryszarda Ewę Tomaszewskich