Intencje mszy św. w najbliższym czasie

  • 14 lipca – XV NIEDZIELA ZWYKŁA

7.3o  + Annę Wincentego Szczepana Plochów
7.3o + Jakuba Kwapisińskiego w 1 r śm
9.oo  + Halinę Kamińską i jej rodziców
12.oo  ZA PARAFIAN
18.oo oBoże błog i potrzebne łaski oraz opiekę MB dla Anny i Zbigniewa w 12 r ślubu

  • 15 lipca – Poniedziałek

18.oo  + Henryka Antoniewicza

  • 16 lipca – Wtorek

18.oo + za dusze w czyśćcu cierpiące

  • 17 lipca – Środa

18.oo + Tadeusza Krzysztofa Wiesława Bieńko i zm z rodzin Bieńko Miłek
18.3o + Wacława Górskiego w 30 dniu po śm

  • 18 lipca – Czwartek

18.oo + Reginę Rozalię Feliksa Filipiaków, Jana Stanisławę Kozłowskich

  • 19 lipca – Piątek

18.oo + Sylwestra Przygodę w 2 r śm
18.3o + Hannę Witkowską w 30 dniu po śm

  • 20 lipca – Sobota

16.oo ślub: Dominik – Beata
17.oo ślub: Jakub – Magdalena
18.oo + Czesława Miłoska

  • 21 lipca – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA

7.3o  + Łukasza Pilińskiego w 21 r śm
9.oo  + Franciszka Bronisławę Szponder, Stanisława Więckowskiego
12.oo  ZA PARAFIAN
18.oo + Daniela i Halinę Tomaszewskich

  • 22 lipca – Poniedziałek

18.oo  + Leszka Olesińskiego w 5 r śm

  • 23 lipca – Wtorek

18.oo + Kazimierza Kąpińskiego w 19 r śm, Antoniego Walerię Kąpińskich, Władysława Emilię Lipińskich

  • 24 lipca – Środa

18.oo + Aleksandrę Cieślak w 1 r śm, Adama Cieślaka
18.3o + Lecha Jakubiaka w 30 dniu po śm

  • 25 lipca – Czwartek

18.oo o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. dla całej rodziny
18.3o + Danielę Falkowską w 30 dniu po śmierci

  • 26 lipca – Piątek

18.oo + Stanisława Makowskiego, Mariana Wierzbickiego
18.3o + Sławomira Falkowskiego w 30 dniu po śmierci

  • 27 lipca – Sobota

18.oo + Antoninę Kucharską, Michalinę Antoniego Stanisława Jankowskich

  • 28 lipca – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.3o  + Ks. Włodzimierza Eugeniusza Janinę Feliksa Kowalskich
9.oo  o Boże błog i potrzebne łaski dla Darii i Grzegorza Kacprzaków w 12 r ślubu oraz dla córki Wiktorii
12.oo  ZA PARAFIAN
18.oo + Anielę Maternik w 15 r śm

  • 29 lipca – Poniedziałek

18.oo  + Henryka Szymańskiego w 4 r śm, Alfreda Szymańskiego, Halinę Stefana Drzazgowskich

  • 30 lipca – Wtorek

18.oo + Zofię Karola Hanną Marka Górniaków, Bożenę Witolda Kołodziejczyków

  • 31 lipca – Środa

18.oo + Martę Czesława Roszczyków i ich dzieci oraz Martę Kuklewicz

  • 1 sierpnia – Czwartek

18.oo + Stanisława Makowskiego, Franciszka Mostka
18.3o + Krystynę Wyszpolską w 30 dniu po śmierci

  • 2 sierpnia – Piątek

15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja Najświętszego Sakramentu
18.oo w intencji Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej

  • 3 sierpnia – Sobota

17.oo ślub: Marcin – Malwina
18.oo w intencji Wspólnoty Kół Żywego Różańca

  • 4 sierpnia – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

7.3o  w intencji dziękczynnej za wszelkie łaski otrzymane z prośbą o Boże błog dla Teresy i Władysława i ich dzieci i wnuków
9.oo  WSPÓLNA
12.oo  ZA PARAFIAN
18.oo + Aleksa Kuczorrę w 4 r śm.

  • 5 sierpnia – Poniedziałek

18.oo  + Monikę Franciszka Edmunda Kamilę Odalskich

  • 6 sierpnia – Wtorek – PRZEMIENIENIE PAŃSKIE

18.oo + Henryka Michalskiego w 1 r śm, Romana Walisiewicza w 1 r śm, Edwarda Walisiewicza w 17 r śm

  • 7 sierpnia– Środa

18.oo + Piotra Waleriańczyka w 9 r śm

  • 8 sierpnia – Czwartek

18.oo + Helenę Więckowską w 1 r śm
18.3o + Adama Sprońskiego w 30 dniu po śmierci

  • 9 sierpnia – Piątek

18.oo + Helenę Szymańską w 10 r śm
18.3o + Stanisławę Duda

  • 10 sierpnia – Sobota

13.oo ślub: Piotr – Małgorzata
16.oo ślub: Łukasz – Dominika
17.oo ślub: Bartłomiej – Patrycja
18.oo + Bogdana Golińskiego w 4 r śm

  • 11 sierpnia – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

7.3o  + za zmarłych z rodzin Zwierzchowskich i Kowalskich
9.oo  + Irenę Kąpińską w 3 r śm, Katarzynę Stanisława Bieńków, Wandę Szczepana Kąpińskich
12.oo  ZA PARAFIAN
18.oo + Adama-Tadeusza Kurzelę