- 24 lipca – Środa – św. Kingi
18.oo ZBIOROWA
- 25 lipca – Czwartek – św. Jakuba Apostoła
18.oo + Kazimierza Kąpińskiego, Walerię Antoniego Kąpińskich, Emilię Władysława Lipińskich
- 26 lipca – Piątek – św. Joachima i Anny
16.oo ślub: Radosław – Agata
18.oo + Zofię Bukat w 39 r śm, Jana Adama Bukatów, Andrzeja Połcia
- 27 lipca – Sobota
18.oo + Antoninę Kucharską, Michalinę Antoniego Stanisława Jankowskich
18.oo + Teresę Urbańską w 30 dniu po śm
- 28 lipca – niedziela – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – (poświęcenie samochodów)
7.3o + ks. Włodzimierza Eugeniusza Janinę Feliksa Kowalskich
9.oo o Boże błog i potrzebne łaski dla Grzegorza i Darii w 17 r ślubu oraz dla córki Wiktorii
12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Martę Czesława Roszczyków, Mariannę Kuklewicz, Wawrzyńca Przygodę i zm z rodzin Przygodów
- 29 lipca – Poniedziałek – św. Marty
18.oo + Piotra Pawłowskiego
- 30 lipca – Wtorek – św. Piotra Chryzologa
18.oo + Małgorzatę Łuszczewską
- 31 lipca – Środa – św. Ignacego Loyoli
18.oo + Martę Szpąder (w dniu imienin)
18.oo + Elżbietę Jaszkowską w 1 r śm, Marka Szymańskiego w 28 r śm
- 1 sierpnia – Czwartek – św. Alfonsa Marii Liguoriego
18.oo + Zofię Karola Hannę Marka Górniaków, Bożenę Witolda Kołodziejczyków, Magdalenę Kośmińską
18.oo + Sylwię Szach
- 2 sierpnia – Piątek (1. piątek miesiąca)
15.oo Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu
18.oo w intencji Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej
18.oo + Sabinę Mariana Bartników w r śm
- 3 sierpnia – Sobota
7.oo w intencji Wspólnoty Kół Żywego Różańca
7.3o Nabożeństwo 1 soboty
18.oo + Mirosława Monikę Franciszka Edmunda Kamilę Odalskich
18.oo + Kazimierę Kowalczyk w 30 dniu po śm
- 4 sierpnia – niedziela – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.3o + Iwonę Krakowiak i zmarłych z rodziny
9.oo ZBIOROWA
12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Aleksa Kuczorrę w 9 r śm
- 5 sierpnia – Poniedziałek
18.oo + Henryka Alfreda Szymańskich, Halinę Stefana Drzazgowskich
18.oo + Jana Kościkiewicza w 30 dniu po śm
- 6 sierpnia – Wtorek – Święto Przemienienia Pańskiego
18.oo + Tadeusza Bartosika i dusze w czyśćcu cierpiące
18.oo za Ojczyznę
- 7 sierpnia – Środa
18.oo + Martę Józefa Orzechowskich
18.oo o uwolnienie od złego ducha i nawrócenie dla Radosława i Mieczysława
18.3o + Marię Paszkot w 30 dniu po śm
- 8 sierpnia – Czwartek – św. Dominika
18.oo + Helenę Więckowską w 6 r śm
18.oo + Stefana Szamborskiego
18.3o + Jacka Kąpińskiego w 30 dniu po śm
- 9 sierpnia – Piątek – Święto św. Teresy Benedykty, patronki Europy
18.oo + Małgorzatę Czekała, Jana Ryszarda Marię Grzegorza Czekałów
18.oo + Mariannę Stefana Łęckich, Marka Bolka, Tadeusza Burczyńskiego
18.3o + Stanisławę Mikłaszewicz w 30 dniu po śm
- 10 sierpnia – Sobota – Święto św. Wawrzyńca
18.oo + Elżbietę Sylwestra Zawadzkich
18.oo + Wandę Grzegorza Kisiołek
18.oo + Janinę Zalewską w 30 dniu po śm
- 11 sierpnia – niedziela – XIX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.3o + Franciszkę Adama Umiastowskich
9.oo + Irenę Kąpińską w 8 r śm, Katarzynę Stanisława Biniek, Wandę Szczepana Kąpińskich
9.oo o Boże błog i potrzebne łaski dla Pauliny w 1 r urodzin oraz dla jej rodziców i dziadków
12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Tadeusza Janinę Kurzelów
- 12 sierpnia – Poniedziałek – Św. Joanny Franciszki de Chantal
18.oo + Jana Szpądra w 1 r śm
18.oo + Kazimierę Bartodziej
18.3o + Zbigniewa Mikulskiego w 30 dniu po śm
- 13 sierpnia – Wtorek
18.oo + Mieczysława Wojcieskiego w 8 r śm oraz jego rodziców: Halinę i Stanisława
18.oo + Stefanię Jana Cegłowskich
- 14 sierpnia – Środa – Św. Maksymiliana Marii Kolbego
18.oo ZBIOROWA
18.oo rez
- 15 sierpnia – Czwartek – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP
7.3o o Boże błog, potrzebne łaski, opiekę MB dla Magdaleny i Roberta Białeckich z okazji 25 r ślubu
9.oo + Leokadię Franciszka Jacka Liszkiewiczów
12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Mariana Taracha
- 16 sierpnia – Piątek – św. Stefana
18.oo + Bogdana Golińskiego
18.oo + Mateusza Głuszczaka w 30 dniu po śm
- 17 sierpnia – Sobota – św. Jacka
18.oo + Stanisława Stańczuka w 31 r śm
18.oo o Boże błog i potrzebne łaski dla Arkadiusza Beaty Tomka i Łucji oraz o łaskę wiary i zdrowie dla całej rodziny
- 18 sierpnia – niedziela – XX NIEDZIELA ZWYKŁA
7.3o + Stefana Przywałę
9.oo + Edwardę Lutomską w 8 r śm, Władysława Lutomskiego, Stanisława Burzyńskiego
12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Marię Pruską i zm z rodz. Olejników
- 19 sierpnia – Poniedziałek
18.oo + Irenę Sadomską w 7 r śm cr Sadomskich i Gąsińskich
18.oo rez
- 20 sierpnia – Wtorek
18.oo + Bartosza Ryszarda Poszwińskich, Stanisława Łukasiewicza
18.oo rez
- 21 sierpnia – Środa – Św. Piusa X
18.oo o Boże błog i potrzebne łaski dla Zofii i Wojciecha z okazji rocznicy ślubu
18.oo rez
- 22 sierpnia – Czwartek – wspomnienie NMP Królowej
18.oo + Martę Szpąder w 4 r śm
18.oo rez
- 23 sierpnia – Piątek – św. Róży z Limy
18.oo + Józefa Wojcieszka
18.oo rez
- 24 sierpnia – Sobota – św. Bartłomieja Apostoła
18.oo + Stanisława Makowskiego w 12 r śm
18.oo + Barbarę Czarnecką w 30 dniu po śm
- 25 sierpnia – niedziela – XXI NIEDZIELA ZWYKŁA
7.3o + Zygmunta Zofię Niedzińskich
9.oo + Krystynę Stanisława Wyszpolskich, Mariannę Wacława Stępniewskich
12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Edwarda Dołowego w 3 r śm, Andrzeja Gołębiewskiego w 17 r śm
- 26 sierpnia – Poniedziałek – Uroczystość NMP Częstochowskiej
18.oo + Rafała Stańczuka w 6 r śm
18.oo rez
- 27 sierpnia – Wtorek – św. Moniki
18.oo rez
18.oo rez
- 28 sierpnia – Środa – Św. Augustyna
18.oo ZBIOROWA
18.oo rez
- 29 sierpnia – Czwartek – wspomnienie Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
18.oo + Piotra Pawłowskiego
18.oo + Helenę Nowak w 3 r sm i cr Nowaków
- 30 sierpnia – Piątek
18.oo + Czesławę Wandę Stanisława Bartosików
18.oo rez
- 31 sierpnia – Sobota
18.oo o Boże błog i potrzebne łaski dla Edyty i Piotra Przybysławskich w 23 r ślubu oraz dla ich dzieci
18.oo rez
- 1 września – niedziela – XXII NIEDZIELA ZWYKŁA
7.3o za wstawiennictwem św. Rity o Boże błog i opiekę dla Arkadiusza i Agnieszki w r ślubu i ich dzieci Julii i Stanisława
9.oo ZBIOROWA
10.3o o Boże błog i potrzebne łaski dla Roberta i Sylwii w 2 r ślubu
12.oo ZA PARAFIAN
12.oo o Boże błog i potrzebne łaski dla Roberta i Jolanty w 35 r ślubu
18.oo + Mariannę Koczarę (z okazji imienin)
- 2 września – Poniedziałek
7.oo + Stanisławę Mikłaszewicz, Jacka Kąpińskiego (od dyrektora i pracowników zespołu rekreacyjnego w Lesznie)
8.oo Msza święta na rozpoczęcie roku szkolnego
18.oo + Stefana Szpądra (w dniu imienin)
- 3 września – Wtorek – św. Grzegorza Wielkiego
7.oo + za dusze w czyśćcu cierpiace
7.oo + Mateusza Głuszczaka (od pracowników OPS)
18.oo + Bronisławę Sobiecką i zm z rodziny Wiśniewskich