Intencje Mszy Świętych

  • 27 stycznia – Piątek  

7.oo + Janinę Dmoch (greg. 27)
7.oo + Stanisławę Pancer (greg. 27)
7.oo 
+ Grzegorza Ciołka i jego rodziców

  • 28 stycznia – Sobota – św. Tomasza z Akwinu

7.oo + Janinę Dmoch (greg. 28)
7.oo + Stanisławę Pancer (greg. 28)
7.oo o wyjście z nałogu dla Marka
18.oo
+ Jana Byloka w 6 r śm
18.oo 
o Boże błog i potrzebne łaski dla Helenki w 1 r urodzin oraz dla jej rodziców i rodzeństwa

  • 29 stycznia – IV Niedziela Zwykła

7.3o + Stanisławę Pancer (greg. 29)
7.3o + Piotra Pawłowskiego
9.oo + Marię Józefa Ciryt
10.3o
+ Janinę Dmoch (greg. 29)

12.oo ZA PARAFIAN
12.oo + Franciszka Henrykę Mariana Annę Dziedziców
18.oo + Ignacego Jana Gromka w 4 r śm

  • 30 stycznia – Poniedziałek 

7.oo + Janinę Dmoch (greg. 30)
7.oo + Stanisławę Pancer (greg. 30)
7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 1)
18.oo 
+ Tadeusza Pływaczewskiego w 1 r śm, Irenę Pływaczewską w 6 r śm

  • 31 stycznia – Wtorek – św. Jana Bosko

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 2)
7.oo + Pawła Olejnika w 30 dniu po śm
7.oo + Jana Chylińskiego w 30 dniu po śm
18.oo
+ Mariannę Stefana Antoninę Walentego Przywałów

  • 1 lutego – Środa

7.oo + Reginę Brynczak w 66 r śm cr Brynczaków Banaszewskich Bonieckich Janiszewskich Łuniewskich
7.oo + Elżbietę Łażewską w 30 dniu po śm
18.oo
+ Ewę Sandomierską (greg. 3)

  • 2 lutego – Czwartek – Święto Ofiarowania Pańskiego

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 4)
7.oo + Ryszarda Matysiaka w 30 dniu po śm
10.3o + Krystynę Sandomierską, Jana Małgorzatę Sandomierskich
17.oo
+ Genowefę Pływaczewską w 1 r śm
18.oo
+ Mirosławę Sokół w 1 r śm

  • 3 lutego – Piątek  

7.oo w intencji Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej
7.oo + Barbarę Zdziech w 1 r śm, Benedykta Zdziecha
18.oo
+ Ewę Sandomierską (greg. 5)

  • 4 lutego – Sobota

7.oo + w intencji Wspólnoty Kół Żywego Różańca
7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 6)
7.oo 
+ Hieronima Sadomskiego w 20 r śm i zm z rodzin Sadomskich Gąsińskich
18.oo
+ Tadeusza Genowefę Sofułów

  • 5 lutego – V Niedziela Zwykła

7.3o + Ewę Sandomierską (greg. 7)
9.oo ZBIOROWA
10.3o
+ Janusza Kąpińskiego

12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Andrzeja Burakowskiego, Zofię Benedykta Raczyńskich

  • 6 lutego – Poniedziałek 

7.oo + Antoniego Janiaka w 14 r śm
7.oo + Jana Parzydło w 30 dniu po śm
18.oo + Ewę Sandomierską (greg. 8)
18.oo + Józefa Kościńskiego w 30 dniu po śm

  • 7 lutego – Wtorek

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 9)
7.oo + Andrzeja Kołnierzaka
18.oo
+ Jerzego Gasia
18.oo
+ Halinę Kubiak w 30 dniu po śm

  • 8 lutego – Środa

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 10)
7.oo + Zofię Ryszarda Liszkiewiczów
18.oo
ZBIOROWA

  • 9 lutego – Czwartek 

7.oo + za dusze w czyśćcu cierpiące
7.oo + Jadwigę Kozieł
18.oo
+ Ewę Sandomierską (greg. 11)

  • 10 lutego – Piątek – św. Scholastyki

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 12)
7.oo + Stefanię Brandt w 25 r śm
18.oo 
o Boże błogosławieństwo dla Gabrieli w 18 r urodzin

  • 11 lutego – Sobota – NMP z Lourdes

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 13)
18.oo
+ Henryka Jabłońskiego w 9 r śm, Helenę Edwarda Jabłońskich w17 r śm
18.oo
+ Halinę Kubiak (od Szelachowskich)

  • 12 lutego – VI Niedziela Zwykła

7.3o + Ewę Sandomierską (greg. 14)
7.3o + Eugeniusza, ks. Włodzimierza Janinę Feliksa Kowalskich
9.oo o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Katarzyny w dniu imienin
9.oo + Aleksandrę Wasążnik w 5 r śm
10.3o
+ Leokadię Liszkiewicz w 2 r śm

12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Mieczysława Kańczugowskiego w 1 r śm

  • 13 lutego – Poniedziałek 

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 15)
18.oo + Sławomira Lasockiego

  • 14 lutego – Wtorek – św. Cyryla i Metodego

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 16)
18.oo
+ Władysława Jażdżyka w 13 r śm, Marcjannę Jażdżyk

  • 15 lutego – Środa

7.oo + Teresę Ługowską w 12 r śm
18.oo
+ Ewę Sandomierską (greg. 17)

  • 16 lutego – Czwartek 

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 18)
18.oo
+ Kazimierę Jana Wątruków, s. Zbigniewę

  • 17 lutego – Piątek 

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 19)
18.oo 
+ Teresę Pastusińską

  • 18 lutego – Sobota

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 20)
18.oo 
o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Tadeusza i Danuty w 46 r ślubu
18.oo 
+ Krystynę Glinicką w 1 r śm

  • 19 lutego – VII Niedziela Zwykła

7.3o + Ewę Sandomierską (greg. 21)
7.3o + Jadwigę Edwarda Franciszkę Łukasza Piotrowskich
9.oo + Mirosława w r śm i Krystynę Kacprzaków
10.3o
+ Janinę Kazimierza Józefa Helenę Cecylię Dmochów

12.oo ZA PARAFIAN
12.oo + Leokadię Pawłowską w 1 r śm
18.oo + Jerzego Jadwigę Ciborskich

  • 20 lutego – Poniedziałek 

7.oo + Sylwestra Krakowiaka w 30 dniu po śm
18.oo + Ewę Sandomierską (greg. 22)

  • 21 lutego – Wtorek 

7.oo + Eugeniusza Szelachowskiego w 30 dniu po śm
18.oo
+ Ewę Sandomierską (greg. 23)

  • 22 lutego – Środa Popielcowa

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 24)
10.3o
+ Leokadię w 1 r śm Stanisława Pawłowskich
17.oo 
+ Urszulę Najda w 4 r śm Teresę Mieczysława Słomków

18.oo
ZBIOROWA

  • 23 lutego – Czwartek – św. Polikarpa

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 25)
18.oo
+ Genowefę Liszkiewicz w 5 r śm, Jana Ryszarda Ireneusza Zofię Liszkiewiczów

  • 24 lutego – Piątek 

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 26)
17.15
Droga Krzyżowa
18.oo 
+ Jadwigę Leszka Stanisławę Sobczyków, Wandę Ciepielewską

  • 25 lutego – Sobota

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 27)
18.oo
+ Feliksę Franciszka Blochów, Franciszkę Adama Umiastowskich
18.oo 
+ Eugeniusza Dariusza  Jacka Zabłockich i dusze w czyśćcu cierpiące

  • 26 lutego – I Niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Ewę Sandomierską (greg. 28)
9.oo + Ireneusza Świerdowskiego w 23 r śm oraz jego rodziców
10.3o
+ Marię Józefa Tomasza i zm z rodzin Osówniaków Dutkiewiczów

12.oo ZA PARAFIAN
16.oo Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
17.15 Gorzkie Żale
18.oo + Janinę Czesława Oszczyków, Mieczysława Fryziaka

  • 27 lutego – Poniedziałek 

7.oo + Ewę Sandomierską (greg. 29)
7.oo + Anatola Sieniawskiego
18.oo
+ Józefę Bronisława Wacławę Gasiów
18.oo
+ Eugeniusza Szelachowskiego

  • 28 lutego – Wtorek 

7.oo + Piotra Pawłowskiego
7.oo
+ Ewę Sandomierską (greg. 30)
18.oo
+ Teresę Olędzką i zm z rodzin Salamuchów Olędzkich

18.oo
+ Monikę Kamińską w 4 r śm

  • 1 marca – Środa 

7.oo + Eugeniusza Białowąsa (greg. 1)
7.oo 
o Boże błogosławieństwo dla Mateusza w dniu imienin
18.oo
+ Bogdana Gutowskiego w 3 r śm

18.oo
+ Janinę Kurzelę (od chrześnicy)

  • 2 marca – Czwartek

7.oo + Eugeniusza Białowąsa (greg. 2)
7.oo + Helenę Stanisława Łubów, Helenę Tadeusza Adamczyków
18.oo
+ Helenę Więckowską (w dniu imienin)
18.oo
+ Jadwigę Filipiak w 30 dniu po śm

  • 3 marca – Piątek 

7.oo + w intencji Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej
7.oo
+ Eugeniusza Białowąsa (greg. 3)
15.oo
Koronka do Bożego Miłosierdzia
17.15
Droga Krzyżowa
18.oo 
+ Sławomira Sumińskiego w 2 r śm, Mieczysława Sumińskiego i zm z rodzin Sumińskich Suderów

  • 4 marca – Sobota – św. Kazimierza

7.oo w intencji Wspólnoty Kół Żywego Różańca
7.oo
+ Eugeniusza Białowąsa (greg. 4)
18.oo 
+ Tadeusza Dmocha, Ryszarda Feliksa Dmochów

  • 5 marca – II Niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Eugeniusza Białowąsa (greg. 5)
9.oo + ZBIOROWA
10.3o
+ Janusza Kąpińskiego, Sabinę Tadeusza Dmochów

12.oo ZA PARAFIAN
17.15 Gorzkie Żale
18.oo + Aleksandra Henrykę Au, Kazimierza Barbarę Skrońskich

  • 6 marca – Poniedziałek 

7.oo + Eugeniusza Białowąsa (greg. 6)
7.oo + Sławomira Szpaczyńskiego
18.oo
o zdrowie i Boże błog dla Weroniki za 40 lat prowadzenia KR Miłosierdzia Bożego

  • 7 marca – Wtorek – św. Perpetuy i Felicyty

7.oo + Eugeniusza Białowąsa (greg. 7)
18.oo
+ Jerzego i Jacka Plochów
18.oo
+ Jadwigę Karlicką w 30 dniu po śm

  • 8 marca – Środa 

7.oo + Eugeniusza Białowąsa (greg. 8)
7.oo 

18.oo 
ZBIOROWA