Intencje Mszy Świętych

  • 25 lutego – II Niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Marię Krępską (greg. 26)
9.oo + Ireneusza Świerdowskiego w 24 r śm oraz jego rodziców i teściów
10.3o + Kazimierza Dmocha w 6 r śm, Janinę Dmoch w 2 r śm, Helenę Cecylię Józefa Dmochów, Daniela Dmocha w 12 r śm, Janusza Dmocha w 3 r śm

12.oo ZA PARAFIAN
17.15 GORZKIE ŻALE
18.oo + Mieczysława Kańczugowskiego w 2 r śm

  • 26 lutego – Poniedziałek

7.oo + Grażynę Wagner (od rodziny Rosińskich)
18.oo + Annę Nieporęcką
18.oo + Marię Krępską (greg. 27)

  • 27 lutego – Wtorek 

7.oo + Marię Krępską (greg. 28)
7.oo
+ Teresę (greg. 1)
18.oo
+ Jerzego Jadwigę Ciborskich

  • 28 lutego – Środa

7.oo + Marię Krępską (greg. 29)
7.oo + Teresę (greg. 2)
18.oo
ZBIOROWA

  • 29 lutego – Czwartek

7.oo + Piotra Pawłowskiego
7.oo
+ Teresę (greg. 3)
18.oo + Marię Krępską (greg. 30)

  • 1 marca – Piątek (1. pt miesiąca)

7.oo w intencji Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej
7.oo
+ Teresę (greg. 4)
17.15
DROGA KRZYŻOWA
18.oo + Sławomira Sumińskiego w 3 r śm, Mieczysława Sumińskiego i zm z rodz Sumińskich i Suderów

  • 2 marca – Sobota 

7.oo w intencji Wspólnoty Kół  Żywego Różańca
7.oo + Teresę (greg. 5)
7.3o Nabożeństwo 1. soboty
18.oo
+ Bogdana Gutowskiego w 4 r śm
18.oo
+ Zdzisława Bondarowskiego w 30 dniu po śm

  • 3 marca – III Niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Teresę (greg. 6)
9.oo ZBIOROWA
10.3o + Janusza Kąpińskiego, Sabinę Tadeusza Dmochów

12.oo ZA PARAFIAN
17.15 GORZKIE ŻALE
18.oo + Kazimierza Koblę w 4 r śm, Marię Jakuba Jana Koblów i zm z rodzin Koblów i Bazgierów

  • 4 marca – Poniedziałek – Święto św. Kazimierza

7.oo + Teresę (greg. 7)
7.oo + Helenę Stanisława Łubów, Helenę Tadeusza Adamczyków
18.oo o Boże błog i opiekę św. Patronów dla Kazimierza i Dorotki

  • 5 marca – Wtorek 

7.oo + Teresę (greg. 8)
18.oo
+ Helenę Więckowską, Kazimierza Kowalczyka w 50 r śm
18.oo
w intencji przebłagalnej za grzechy profanacji w Polsce oraz z prośbą o rychłe nawrócenie sprawców

  • 6 marca – Środa

7.oo + Teresę (greg. 9)
18.oo + Jadwigę Kazimierza Rzeszowskich
18.oo
+ Szczepana Wieczorka, Jana Połcia

  • 7 marca – Czwartek – św. Perpetuy i Felicyty

7.oo + Teresę (greg. 10)
18.oo
+ Jerzego Woźniaka i zm z rodzin Woźniaków Skrońskich Sprońskich
18.oo + Zofię Dąbrowską w 30 dniu po śm

  • 8 marca – Piątek – św. Jana Bożego

7.oo + Teresę (greg. 11)
7.oo
+ Mateusza Borkowskiego w 30 dniu po śm
17.15
DROGA KRZYŻOWA
18.oo + za zmarłych członków KR

  • 9 marca – Sobota 

7.oo + Teresę (greg. 12)
18.oo + Bogdana Gutowskiego w 4 r śm
18.oo
+ Barbarę Dolega w 30 dniu śm

  • 10 marca – IV Niedziela Wielkiego Postu

7.3o + Teresę (greg. 13)
9.oo + Janinę Oszczyk w 17 r śm, Czesława i Mieczysława Fryziaków
10.3o + Kazimierza Kąpińskiego, Emilię Władysława Lipińskich, Izabellę Józefa Bąblów

12.oo ZA PARAFIAN
16.oo Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.
17.15 GORZKIE ŻALE
18.oo + Wincentego Kitlińskiego w 24 r śm

  • 11 marca – Poniedziałek 

7.oo + Teresę (greg. 14)
18.oo + Tomasza Pawluka w 3 r śm
18.oo + Grażynę Wagner (od sąsiadów)

  • 12 marca – Wtorek 

7.oo + Teresę (greg. 15)
7.oo
+ Władysława Gabrielę Zenona Wasiaków i zm z rodzin Wasiaków Górniaków
18.oo
+ Katarzynę Janiak

  • 13 marca – Środa

7.oo + Teresę (greg. 16)
7.oo + Krystynę Chodkowską w 20 r śm
18.oo
ZBIOROWA

  • 14 marca – Czwartek 

7.oo + Teresę (greg. 17)
7.oo
+ Zofię Henryka Dąbrowskich (od Marianny Salamandry)
18.oo o Boże błog i potrzebne łaski dla Krystyny w dniu imienin

  • 15 marca – Piątek 

7.oo + Teresę (greg. 18)
17.15 DROGA KRZYŻOWA
18.oo + Leona Pływaczewskiego w 31 r śm i jego rodziców
18.oo + Andrzeja Biernackiego w 30 dniu po śm

  • 16 marca – Sobota 

7.oo + Teresę (greg. 19)
7.oo + Janusza Zacharka w 2 r śm
18.oo + Walerię Zdzisława Bronisławę Stanisława Blaźniaków
18.oo
+ Teodozję Stanisława Pamiętów

  • 17 marca – V Niedziela Wielkiego Postu – REKOLEKCJE PARAFIALNE

7.3o + Teresę (greg. 20)
9.oo + Krystynę Kacprzak (w dniu imienin)
10.3o + Janusza Genowefę Józefa Kąpińskich, Sabinę Tadeusza Dmochów

12.oo ZA PARAFIAN
17.15 GORZKIE ŻALE
18.oo + Tadeusza w 20 r śm Klarę Biernackich, Daniela Halinę Tomaszewskich

  • 18 marca – Poniedziałek – św. Cyryla Jerozolimskiego REKOLEKCJE PARAFIALNE

7.oo + Teresę (greg. 21)
7.oo + Mariannę Stanisława Górskich
12.oo + Jadwigę Czyż w 1 r śm
18.oo + Józefę Bronisławę Zdzisława Feliksa Bednarzów
18.oo + Jana w 30 r śm Halinę w 56 r śm Superków

  • 19 marca – Wtorek – Uroczystość św. Józefa Oblubieńca NMP – REKOLEKCJE PARAFIALNE

7.oo + Teresę (greg. 22)
7.oo + za dusze w czyśćcu cierpiące
12.oo + Helenę Józefa Lipińskich, Jadwigę Szczypińską, Karolinę Karola Kazimierza Mostków
18.oo + Józefa Kowalczyka
18.oo + Mariannę Sandomierską (od mieszkańców Szadkówka)

  • 20 marca – Środa – REKOLEKCJE PARAFIALNE

7.oo + Teresę (greg. 23)
7.oo 
12.oo + Zenona w 8 r śm, Ryszarda Ewę Tomaszewskich
18.oo + Feliksę Józefa Górskich
18.oo + Jerzego Bluszcza w 30 dniu po śm

  • 21 marca – Czwartek 

7.oo + Teresę (greg. 24) 
18.oo
o Boże błog i potrzebne łaski oraz opiekę  MB dla Mateusza w 13 r urodzin
18.oo + Danutę Grzelka w 30 dniu po śm

  • 22 marca – Piątek 

7.oo + Teresę (greg. 25)
7.oo
+ Agnieszkę Wielańczyk w 22 r śm
18.oo
+ Teodozję Tadeusza Bogdana Szpakowskich, Kazimierę Koczur
19.oo DROGA KRZYŻOWA (na cmentarz)

  • 23 marca – Sobota 

7.oo + Teresę (greg. 26)
7.oo
+ Kazimierza Przygodę, Marka Janusza Strzygów, Kazimierza Helenę Strzygów
18.oo
+ Jerzego Szelachowskiego, Apolonię Stanisława Trzaskowskich
18.oo + Barbarę Puścian w 30 dniu po śm

  • 24 marca – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

7.3o + Teresę (greg. 27)
9.oo + Teresę Pruską w 32 r śm i zm z rodzin Pruskich Przygodów
10.3o + Franciszka Teklę Ziemkiewiczów

12.oo ZA PARAFIAN
17.15 GORZKIE ŻALE
18.oo + Adama Natalię Józefa Elżbietę Czekałów, Stefanię Józefa Mierzejewskich

  • 25 marca – Wielki Poniedziałek 

7.oo + Teresę (greg. 28)
7.oo o Boże błog i potrzebne łaski, opiekę MB dla Barbary w dniu urodzin
18.oo + Matyldę Romanę Mieczysława Gabriela Eugeniusza Wiesława Sylwestra Bukowskich

  • 26 marca – Wielki Wtorek 

7.oo + Teresę (greg. 29)
7.oo + Józefa Jadwigę Bogusia Rutkowskich
18.oo + Jerzego Żaboklickiego w r śm

  • 27 marca – Wielka Środa

7.oo + Teresę (greg. 30)
7.oo + Piotra Pawłowskiego
18.oo + Teresę Wardzyńską

  • 28 marca – Wielki Czwartek 

18.oo MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ

  • 29 marca – Wielki Piątek Męki Pańskiej

15.oo Nowenna do Bożego Miłosierdzia (1)
18.oo LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ

  • 30 marca – Wielka Sobota 

8.oo – 14.oo święcenie pokarmów (przy kościele)
8.oo – 12.oo spowiedź w kościele 
15.oo
Nowenna do Bożego Miłosierdzia (2)
20.oo WIGILIA PASCHALNA

  • 31 marca – NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

6.oo REZUREKCJA – ZA PARAFIAN
9.oo + Henryka Antoniewicza, Irenę Antoniego Katarzynę Janiaków i zm z rodziny Antoniewiczów
10.3o + Leonarda Kolwasa w 34 r śm

12.oo + Marię Adama Zbigniewa Żebrowskich, Jadwigę Krauze
18.oo + Leona Koczarę w 37 r śm
19.oo Nowenna do Bożego Miłosierdzia (3)

  • 1 kwietnia – Poniedziałek w oktawie Wielkanocy

7.3o + Marka Kąpińskiego
9.oo + Barbarę Henryka Pejasiów, Zofię Stanisława Kieszków, Helenę Michała Modzelewskich,Marię Krawczyk
10.3o + Janusza Kąpińskiego
12.oo + Jadwigę Tadeusza Kaniewskich, Ireneusza Świerdowskiego i ich rodziców
18.oo + Zenona Nowickiego w 17 r śm
19.oo Nowenna do Bożego Miłosierdzia (4)

  • 2 kwietnia – Wtorek w oktawie Wielkanocy

7.oo + Barbarę Koprowską w 3 r śm
18.oo + Halinę Jerzego Anastazję Franciszka Edmunda Wiśniewskich, Tadeusza Przeworskiego
18.3o Nowenna do Bożego Miłosierdzia (5)

  • 3 kwietnia – Środa w oktawie Wielkanocy

7.oo + Grażynę Wagner
18.oo + Bożenę Dybę i jej rodziców
18.3o Nowenna do Bożego Miłosierdzia (6)

  • 4 kwietnia – Czwartek w oktawie Wielkanocy

7.oo + Marka Więckowskiego w 9 r śm
18.oo
+ Kazimierza Przygodę, Marka Janusza Strzygów, Helenę Kazimierza Strzygów
18.3o Nowenna do Bożego Miłosierdzia (7)

  • 5 kwietnia – Piątek w oktawie Wielkanocy (1. pt miesiąca)

7.oo w intencji Wspólnoty Rodziny Franciszkańskiej
15.oo  Koronka do Bożego Miłosierdzia i adoracja Najświętszego Sakramentu
18.oo
+ Władysława Przygodę w 6 r śm
18.oo
+ Aleksandrę Henryka Sobieckich
18.3o Nowenna do Bożego Miłosierdzia (8)

  • 6 kwietnia – Sobota w oktawie Wielkanocy

7.oo w intencji Wspólnoty Kół  Żywego Różańca – o Boże błog dla członków KR Grądy
7.oo 
7.3o Nabożeństwo 1. soboty
18.oo
+ Grażynę Ziajka
18.oo
+ Marka Więckowskiego w 9 r śm
18.3o Nowenna do Bożego Miłosierdzia (9)

  • 7 kwietnia – II niedziela Wielkanocna czyli MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7.3o + Longina Łukasza Pilińskich, Irenę Mieczysława Majorów
9.oo ZBIOROWA
10.3o + Janinę Krupieńczyk w 10 r śm, Jana Wojciecha Krupieńczyków i zm z rodziny Bieleckich
10.3o w intencji dziękczynnej z prośbą o Boże błog w 75 r urodzin
12.oo ZA PARAFIAN
15.oo NABOŻEŃSTWO DO BOŻEGO MIŁOSIERDZIA
18.oo + Krystynę Kacprzak w 3 r śm, Mirosława Kacprzaka

  • 8 kwietnia – Poniedziałek – UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 1)
7.oo 
18.oo o zdrowie i błog Boże dla sióstr z KR i ich rodzin oraz za młodzież aby była wierna Chrystusowi

  • 9 kwietnia – Wtorek 

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 2)
18.oo + Mieczysława Mandesa
18.oo + Danutę Grzelkę (od pracowników przedszkola „Nasza Bajka”)

  • 10 kwietnia – Środa

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 3)
7.oo 
18.oo
ZBIOROWA

  • 11 kwietnia – Czwartek 

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 4)
7.oo 

18.oo + Helenę Juliana Andrzeja Salwerowiczów, Helenę Tadeusza Bandurskich

  • 12 kwietnia – Piątek 

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 5)
7.oo  
18.oo
+ Ewę Zawadzką w 4 r śm i zm z rodzin Nowakowskich Zawadzkich

  • 13 kwietnia – Sobota

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 6)
7.oo 
18.oo
o Boże błog i potrzebne łaski dla Blanki w 6 r urodzin
18.oo + Janinę Borek w 19 r śm

  • 14 kwietnia – III niedziela Wielkanocna 

7.3o + Jadwigę Mariana Andrzeja Krawczyńskich
7.3o + Mariolę Grzelak w 3 r śm, Bronisławę Jana Widymajerów

9.oo w intencji dziękczynnej za otrzymane łaski z prośbą o Boże błog i opiekę MB dla Lidii i Tadeusza w 50 r ślubu oraz dla całej rodziny
10.3o + Zygmunta Helenę Nowaków, Aleksandrę Czesława Nowaków
10.3o + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 7)
12.oo ZA PARAFIAN
16.oo Msza św. dla rodziców i dzieci przygotowujących sie do I Komunii św.
18.oo + Apolonię Władysława Agatę Szczepana Wacława Stefana Machów

  • 15 kwietnia – Poniedziałek 

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 8)
7.oo 
18.oo + Zofię Wojciecha Bargiełów

  • 16 kwietnia – Wtorek 

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 9)
7.oo + Edwarda Juszczala w 20 r śm, Franciszka Reginę Juszczalów
18.oo + Władysława Studnickiego w 7 r śm

  • 17 kwietnia – Środa

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 10)
7.oo + za dusze w czyśćcu ciepiące
18.oo
+ Grażynę Wagner

  • 18 kwietnia – Czwartek 

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 11)
7.oo 

18.oo + Ewę Sieklicką w 3 r śm

  • 19 kwietnia – Piątek 

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 12)
7.oo  
18.oo
+ Antoninę Edmunda Piotra Barbarę Jerzego Irenę Sylwestra Waleriańczyków oraz zm z rodzin Waleriańczyków  Krawczyńskich Bekkerów

  • 20 kwietnia – Sobota

7.oo + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 13)
7.oo 
18.oo
+ Zofię Franciszka Józefa Barcikowskich
18.oo + Zofię Kowalską

  • 21 kwietnia – IV niedziela Wielkanocna 

7.3o + Stanisława Franciszkę Stanisława Malejków
7.3o + Marię Krawczyk-Gołas (greg. 14)

9.oo + Wojciecha Krupieńczyka
10.3o + Jana Walerię Wacława Dutkiewiczów
12.oo ZA PARAFIAN
18.oo + Bronisławę Wincentego Jana Szymańskich